O nás

Česká značka LASUN označuje bylinky, bylinkové přípravky, doplňky stravy a čaje v TOP kvalitě.

Bylinkové výrobky – pohlazení z přírody

Dnešní doplńky stravy a kosmetika obsahují příliš mnoho chemických doplňků, na které pleť reaguje zarudnutím nebo vysušením. Stále více lidí trápí citlivá pleť a mnoho běžných přípravků vůbec nesnesou. Proto jsme pro vás připravili doplńky stravy a přírodní kosmetiku, jejímž základem jsou bylinky. Většina z těchto bylinek je tuzemského původu a jsou nejen chutné a aromatické, ale také léčivé.

Není divu, že bylinky našly své uplatnění také v kosmetice a lékařství. Zmiňme například levandule nebo „obyčejnou“ kopřivu, a co teprve měsíček lékařský, konopí nebo aloe vera. Všechny tyto rostliny mají význam, přesto některé rostou doslova jako plevel a jsou často opomíjené.

V našich produktech nenajdete žádné náhražky, parabeny ani silikony. Bylinkové přípravky jsou v čisté podobě „in natur“ tak, jak je příroda stvořila, zpracované do různých kapslí, krémů, mastí, šampónů, olejů či balzámů.

Přírodní kosmetika pro malé i velké

Přírodní kosmetiku oceníte také u malých dětí. Dětská pokožka je velmi citlivá. Ačkoliv většina výrobců dětské kosmetiky říká, že jejich produkty jsou zcela „přírodní“, obvykle to není zcela pravda. Opět je vhodné číst etikety a dbát na to, aby dětské šampóny, mýdla a krémy byly co nejvíce přírodní. Bylinky produktům navíc dodají typickou příjemnou vůni, kterou si jistě zamilujete.

Ponořte se s námi do světa bylinek. Značka LASUN vám nabízí pouze přírodní přípravky, na které se můžete 100 % spolehnout. Vsaďte na ryze českou značku. Těšíme se na Vás a věříme, že budete spokojeni.

Kontakt:

SARADES s.r.o.
Na Vyhlídce 99
Brandýsek 273 41
info@lasun.cz

Pro naše velkoobchodní odběratele nabízíme možnost komisního prodeje.
Pro affiliate partnery máme výhodný program: affiliate.lasun.cz

Česká značka LASUN označuje bylinky, bylinkové přípravky, doplňky stravy a čaje v TOP kvalitě.